PLASTOVÉ PLOTOVÉ DOSKY

 

Plastové profily sú vyrábané z recyklovaných materiálov, a preto ich možno nazvať ako ekologické, eko, čiže šetrné k životnému prostrediu. Po určitých technologických úpravách vzniká z recyklátu materiál, z ktorého sa následne vyrábajú tradičné plotové dosky. Ide o materiál s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, a preto sa jeho vzhľad ani po rokoch zásadne nemení. Využitie profilov je v porovnaní s konvenčnými drevenými doskami výhodné pretože plasotvé plotové dosky nehnijú, nekorodujú, nenasiakajú vodou, sú odolné voči chemikáliam a plesniam a hlavne NEVYŽADUJÚ ŽIADNU ÚDRŽBU!

 

Jedná sa o plné masívne profilyso základným rozmerom 78 x 21mm. Ďalej sú vyrábané aj polkruhové profily s rozmerom 79 x 35mm a profily s rozmerom 50 x 30mm. Plotové dosky sú štandradne plne prefarbené v hmote na hnedo. Je možné aj dodanie iných farieb, a to konkrétne tehlovej, šedej, čiernej a zelenej, avšak dodacia lehota pri týchto farbách môže byť až 3 mesiace. 

Dosky sú dodávané v štandardných dĺžkach 0,6m; 0,8m; 1m; 1,2m; 1,5m; a 2m. V prípade potreby možno dosky podľa dohody skrátiť na inú požadovanú dĺžku.

 

Jednotlivé výrobné šarže sa môžu vo farebnosti mierne odlišovať. Preto odporúčame oplotenie objednávať v celku a nie po častiach.

Plotové dosky môžu byť dodávané s rovným rezom (polkruhové plotovky), alebo s okrasnou hlavou rovnou, polguľatou alebo trojhrannou.

S materiálom sa veľmi ľahko pracuje, možno ho opracovávať bežnými nástrojmi na kov alebo drevo. 

 

 

Okrem plotových dosiek máme v ponuke z rovnakého materiálu i ďalšie výrobky:

 

Cenník

 

Fotogaléria: Plastové výrobky

Výhody plastových plotov sú:

  • vysoká estetická hodnota
  • minimálne nároky na údržbu
  • dlhá životnosť
  • jednoduchá montáž
  • výhodná cena

Viete, že...

...môžete zahodiť štetce a farby?
Každý, kto sa stará o plot, nám dá za pravdu: nie je ťažké plot postaviť, ale pravidelne ho udržiavať. A práve zdĺhavá a náročná údržba s našimi plotovými profilmi odpadá. Jednoducho ste práve našli plotové riešenie – raz a navždy.